Наемът на българина в редиците на "тигрите" продължава
Италия ще си остане предпочитана дестинация за Валентин Антов. Българският национал остава в Кремонезе, обявиха днес официално от клуба. Защитникът ще защитава цветовете на „тигрите“ и през следващия сезон, което означава, че неговият наем се удължава.
Вижте тази публикация в Instagram.
Той е собственост на елитния Монца, но през миналото лято бе пратен под наем именно във втородивииония тим, където се утвърди като основна фигура. Българинът и неговите съотборници бяха на крачка от промоция в Серия А, но не успяха да спечелят баража срещу Венеция. 23-годишният футболист изигра 36 мача в Серия B, като се отчете с един гол и две асистенции.
Вижте тази публикация в Instagram.
Антов е собственост на Монца до 2026 година, а преди това игра за друг италиански тим – Болоня, както и за ЦСКА.
Христо Стоичков към Лионел Меси: Ти си гений и ние сме щастливци да те гледаме!
Мястото, където паметта никога не угасва: 9/11 мемориалът в сърцето на Ню Йорк
Шотландия мечтае за исторически пробив срещу Бразилия в решителен сблъсък на Мондиал 2026
Литийно шествие с мощите на св. Йоан Кръстител тръгна от Созопол и стигна до остров Св. Иван
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"