Продължава блокадата и на пътя край Стара Загора за Автомагистрала "Тракия".
Много от хората прекараха нощта на пътното платно. Има и палатков лагер, в който нощуват протестиращите. Те се сменят на ротационен принцип.
На място да пристигна кметът на Стара Загора Живко Тодоров, който разговаря с протестиращите, за да постигнат някакъв консенсус, тъй като този път пречи на старозагорци за нормалното им предвижване за работа и да се приберат по домовете си тези, които живеят в съседните села.
Вижте какво каза кметът на Стара Загора във видеото.
Бъдещето на детската болница: И здравното ведомство ще проверява проектирането на педиатрията
Доайенът на вестникарството на 90: Любен Генов получи Почетния знак на президента
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"