От утре пускат движението по пробива на бул. "Тодор Каблешков" до ул. "Емилиян Станев" в София.
Служители на фирмата изпълнител вече махнаха част от огражденията.
Утре в 6:00 часа движението ще бъде пуснато и така ще се решат проблемите със задръстването там.

Сметната палата: Над половин милиард лева за пътна безопасност стоят неизползвани
Министър Демерджиев разпореди: Парите за пътна безопасност – само за намаляване на катастрофите
Лаят на кучето насочил спасителите към тялото на загиналата в Пирин туристка