Откриха невредим 9-месечен бенгалски тигър, който избяга преди седмица в Хюстън.
Тигърът, наречен Индия, е преместен в център за животни.
Арестуван е 26-годишен мъж, смятан за собственик на голямата котка.
Съседи твърдят, че тигърът е живеел в къща, наета от задържания. Вероятно оттам животното се е измъкнало и в продължение на седмица се разхождало в парк в квартала на американския град.
Делфин избра рибарското пристанище “Ченгене скеле” край Бургас за свой дом (ВИДЕО)
Генетична особеност вероятно е причината ленивците да са най-бавните бозайници
Рекорд за Гинес постави пилотът Николай Калайджиев с 1020 излитания и кацания за 15 часа
Иран също потвърди незабавното и трайно прекратяване на военните действия със САЩ
МВР удари "Калашниците": КПП-та в Ботунец, обиски и арести в цяла София (ОБЗОР)
Сблъсъци и сълзотворен газ в Женева: Хиляди демонстранти против срещата на Г-7 (СНИМКИ)