"Мижав интерес" – фразата, която се превърна в най-новата песен на Панайот Панайотов ще бъде представена за първи път в началото на август на „SPICE Music Festival“ в Бургас. Освен музиканта, зад най-новия му проект стоят още Криско и DJ Диан Соло.
Панайот Панайотов беше гост в студиото на „Денят започва с Георги Любенов“.
„Култовата фраза – „мижав интерес“ е моя. В песента се пее за една мацка, която се оказва шавлива. Главният герой ѝ дава съвет да има мижав интерес към всички други обожатели, но не и към самия него“, каза Панайотов.
По повод скандала с концерта на Кичка Бодурова певецът коментира:
„Тази ситуация я определям като дошла от небето и думи, които са поставени в моята уста от друг. Сега вече се забавлявам на случилото се, само в началото се ядосвах, а сега не искам да свършва“.
Панайотов използва случая, за да покани столичани на скорошния си концерт на 10 август в София.
„Столичани ще ги забавлявам. Това за мен е един малък празник. Ще пея нещо старо, нещо ново“, разказа той.
Вижте целия разговор във видеото.
Гледайте повече теми от "Денят започва с Георги Любенов"
Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube: https://go.bnt.bg/youtube
Министърът на културата Евтим Милошев: Финансовата загуба на НДК се е увеличила с 502% през 2025 г.
След решение на ВКС връщат Александър Морфов като "главен режисьор" на Народния театър
85 са случаите на лаймска болест в страната до момента, каза проф. Ива Христова
Божидар Съръбоюков стана шампион в Рим: Българинът с първи успех в диамантената лига
Категоргично вината за катастрофата е на шофьорите на леки автомобили, съобщи заместник градският прокурор
10 линейки, две жертви и 9 пострадали при катастрофата на "Челопешко шосе"