Пламен Колев и Димитър Топчийски се класираха за полуфиналите на двойки на турнира до 14 г. Тенис Европа

Треньор на тенисистите на турнира е Стефан Пантов

пламен колев димитър топчийски стартират турнира суперкатегория тенис европа стокхолм
22:27, 29.02.2024
Чете се за: 00:35 мин.

Пламен Колев и Димитър Топчийски се класираха за полуфиналите на двойки при юношите на турнира до 14 г. от Суперкатегория на Тенис Европа в Стокхолм (Швеция).

Поставените под №5 в схемата българи победиха с 6:4, 6:2 третите в схемата Кайус Кетола и Алекс Туомолин от Финландия.

За място на финала Колев и Топчийски ще играят срещу първите поставени Йохан Нагел-Хайер от Германия и Найл Пикерд-Баруа от Великобритания.

Треньор на тенисистите на турнира е Стефан Пантов.

Сабльорите на България завършиха на 11-о място на европейското първенство по фехтовка за младежи
Борислава Христова бе най-резултатна при победа на Сепси над лидера в женското баскетболно първенство на Румъния