Напусна ни проф. д-р Йордан Ведър - дългогодишен преподавател в Софийския университет "Св. Климент Охридски", съобщиха от Алма Матер.
Той остави трайна следа в университетското образование, следвайки високите стандарти на академизма, работи с отдаденост в няколко факултета, отбелязват от пресцентъра на висшето училище.
Проф. Йордан Ведър ръководи катедрата "Реторика". Той създаде Центъра за образователни услуги, който функционира като звено за придобиване на квалификация по различни направления: медии, управление, дипломация, информатика и др.
Омбудсманът: Помощта за отопление е социално право, а не инструмент за управление на бюджетния дефицит
София търси спасение от недостига на шофьори чрез обучение и привличане на чужденци
Олег Невзоров се появи на среща със собственици на имоти в незаконния град край Варна
Без вода са два туристически района на Халкидики, където почиват много българи