Полицай удари 16-годишен ученик в София след скандал заради липса на предпазна маска в метрото. Инцидентът е станал на метростанция "Европейски съюз".
Младежът е бил забелязан от дежурния полицай, който му направил забележка. Последвал скандал, а ученикът блъснал с колелото си леко служителя на МВР.
В отговор той е задържал момчето, ударил го е и е започнал да го влачи по земята към служебното помещение на полицията. Ученикът е подал жалба.
От МВР заявиха, че е назначена проверка и ще бъдат прегледани записите от охранителните камери в метрото. Полицаят е отстранен от работа.
СПЕЦИАЛНО: Схема за фалшиви гръцки шофьорски книжки работи от години в Кюстендилско
Двама младежи са с опасност за живота след скандал в местност край Варна (СНИМКИ)
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?