Проливният дъжд и гръмотевичната буря тази нощ в София нанесе поражение на палатковите лагери.
Три продължават да бъдат блокираните кръстовища - на Орлов мост, пред Софийския университет и пред Министерски съвет.
С почистване и възстановяване на палатковите лагери започна 42-ият ден на протести в София. Най-пострадалият лагер е на Орлов мост. Част от палатките са на земята, някои са отнесени от вятъра, а други - наводнени.
Поражения има на палатковия лагер в "триъгълника на властта".
Венелин Божилов сподели в Сутрешния блок, че поне веднъж седмично времето подлага на тест лагерите колко ще издържат. Той заяви, че нямат намерение да се отказват от протеста.
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?