Гласувах за европейска и стабилна България, гласувах за редовно и стабилно правителство, което да спазва Конституцията и законите на страната и в действията си да се ръководи от интересите на народа, заяви служебният премиер Димитър Главчев.
Относно дали е готов да заеме отново ролята на служебен министър-председател Главчев отговори: "Аз нееднократно съм заявявал, че доколкото и докогато е необходимо - дотогава ще стои нашето правителство, но се надявам да има редовно правителство, което да решава проблемите на хората", допълни Главчев.
Противоконституционно ли е предложението на президента за референдум за еврото?
"Информационно обслужване" установи несъответствия във върнатите протоколи от изборите
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Богомил Николов: Агенцията по храните трябва да контролира пазара превантивно