Столичната регионална здравна инспекция е наложила карантина на всички близки контактни лица на зам.-министър Николай Нанков. Същите са установени, информирани и предстои да им бъдат връчени предписания.
Сред контактните лица са и министър-председателят Бойко Борисов, министърът на регионалното развитие и благоустройството Петя Аврамова, министърът на финансите Кирил Ананиев, министърът на земеделието, храните и горите Десислава Танева, както и Севделина Арнаудова от централата на ПП ГЕРБ.
Днес след положителен тест за COVID-19, на зам.-министъра на регионалното развитие и благоустройството е наложена изолация в домашни условия.
Съгласно заповедта на здравния министър на карантина подлежат всички близки контактни лица на зам.-министър Нанков.
Президентът: Българската екзархия в Истанбул трябва да се развива и предава на младите поколения родовата ни памет
Три белошипи ветрушки от Софийския зоопарк ще бъдат пуснати на свобода в българската природа
Тежка катастрофа с трима загинали, сред които две деца: Автомагистрала "Тракия" остава затворена в посока Бургас
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив