Локомотив - Пловдив победи ЦСКА в София и триумфира с Купата на България.
Въпреки заплахата от коронавирус, фенклубовете до последно преговаряха с властите да бъдат допуснати максимален брой хора на стадиона.
Решено беше на Националния стадион "Васил Левски" да бъдат 12 000 души, но при строги превантивни мерки.
Мачът премина спокойно, при изключително сериозни мерки относно влизането на феновете на стадиона.
По време на двубоя обаче, имаше и нарушители, които не спазваха препоръките на здравните власти.
Репортер: Росен Станчев
Зверев разказва: Как осъзна триумфа на „Ролан Гарос“ и ролята на Надал в празника му
Министър Енчо Керязов представи приоритетите в работа си през следващите месеци
Програма на БНТ за излъчването на мачовете от ФИФА световно първенство по футбол 2026
Съдът остави за постоянно в ареста единия обвиняем за катастрофата на "Челопешко шосе"
НА ЖИВО: Президентът Илияна Йотова: ЦИК е в основата на демократичните процеси в България