Надпреварата бе спечелена от ОДМВР - София
Приключи 9-ото издание на благотворителния футболен турнир в памет на Емил Шарков. Надпреварата бе спечелена от ОДМВР - София.
Столичани надделяха в оспорван финал срещу ОД Украйна с 1:0.
Средствата, набрани от провеждането на турнира, ще бъдат използвани за семействата на загинали служители на МВР.
"107 са децата, на които помага фондацията. Това са 82 семейства от цялата страна. Фондацията не дели случаите, при които е настъпила смъртта на родителя- служител от системата на МВР", заяви пред БНТ председателя на фондация "Емил Шарков" Милена Шаркова.
В надпреварата през тази година се включиха 19 отбора от цялата страна. Наградите бяха връчени от министъра на вътрешните работи Калин Стоянов и бившите национали Красимир Балъков и Радостин Кишишев.
Автор: Радостин Любомиров
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok
ПСЖ следи Кефрен Тюрам, а бъдещето на Коло Муани в Ювентус остава основна тема
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?