Привлечен като обвиняем е служителят на "Гранична полиция", задържан с подкуп от 2000 лева, съобщиха от Софийската градска прокуратура.
Прокуратурата постанови той да бъде задържан за срок до 72 часа. Мъжът беше задържан вчера, малко след като напуснал работното си място, близо до бул. "Мария Луиза".
Срещу Я. С. е повдигнато обвинение за приемане на подкуп. Разследването по случая се води от следовател в Следствения отдел на СГП съвместно с Дирекция "Вътрешна сигурност" на МВР под ръководството и надзора на прокурор в СГП.
Предстои Софийската градска прокуратура да внесе искане в Софийския градски съд за вземане спрямо обвиняемия на мярка за неотклонение "задържане под стража".
Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube
Сарафов за случая "Петрохан": Това е един "Тиун пийкс", който тепърва предстои да разнищим
Разследващите в Бургас са свалили над 120 видеоклипа със заснети клиентки на салоните за красота
Разследващите в Бургас са свалили над 120 видеоклипа със заснети клиентки на салоните за красота
Шокиращи сметки за ток получиха абонати на ЕВН – започват извънредни проверки на ЕРП-тата в страната (ОБЗОР)