Протести „за“ и „против“ придружават дебатите по вота на недоверие в залата днес. Съмишленици на "Възраждане" и ВМРО също организират протести.
Около Народното събрание се вижда засилено присъствие на полиция и жандармерия.
Докарано е и водно оръдие.
Джамбазки и симпатизанти на ВМРО протестират пред дома на премиера Петков
СНИМКИ: Кристиян Гаров, Мая Димитрова



Във връзка с протестите на 21 и 22 юни Столична община информира гражданите и гостите на София, че движението в зоната на пл. „Народно събрание“, пл. „Св. Ал. Невски“, бул. „Цар Освободител“ и бул. „Дондуков“ в участъка от Ларгото до бул. „Васил Левски“ ще бъде силно затруднено.
От 21 юни до приключване на протестите се забранява престоят и паркирането на паркингите на пл. „Ал. Невски“, пл. „Народно събрание“, пл. „Княз Александър I“, по ул. „15 ноември“ и ул. „Оборище“ между ул. „Г. С. Раковски“ и бул. „В. Левски“, а на 22 юни се забранява паркирането по бул. „Дондуков“ между бул. „Левски“ и ул. „Г. С. Раковски“.
Бойко Рашков: Има сигнали за противообществени прояви на протестите, взели сме мерки
Евродепутатът Илия Лазаров: Българското вино трябва да излезе от идеята за това, че е евтино вино
Отиде си легендата на кукления театър Слава Рачева – гласът на "Педя човек - лакът брада"
Войната в Близкия изток: Оставки на хора от кръга около Тръмп заради ударите в Иран
Атанас Запрянов: Заради войната в Иран противоракетната отбрана на НАТО е приведена в най-висока степен за защита
Последен ден за регистрация на листите: Партиите влизат в надпревара за вота на 19 април