Отново протест под прозорците на властта.
След 19.00 ч. протестиращи се събраха в триъгълника на властта, за да поискат оставката на правителството. Сред тях бяха и майките от "Системата ни убива”.
Освен викове оставка, бяха отправени и остри критики към социалната политика на правителството.
Жегата настъпва: Синоптиците от НИМХ предупреждават за температури до 37°
100 животни бяха спасени от голям пожар в стопански двор в асеновградското село Червен (СНИМКИ)