С автошествие продължиха днес протестите в Дупница. В него се включиха граждани, дошли да изразят недоволството си от управлението на страната. Автоколоната потегли от Паметника на барикадите и обиколи града.
Участниците отново настояха за оставка на правителството и на главния прокурор Иван Гешев.
"Протестираме за оставка на правителството под надслов "Мутрите вън!". Нови личности, нови хора да са на власт. Ако не се справят и тях ще свалим", споделят протестиращите.
По думите им, "причините са много по-дълбоки и те се крият в това, че България години наред е на дъното по всички обективни, икономически, социални и демографски показатели".
Ще има ли воден режим в Плевен и Ловеч това лято? Властите вземат спешни мерки
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата