Пьотр Нестеров стартира с успех в Кувейт

пьотр нестеров загуби полуфиналите букурещ
14:37, 28.11.2023
Чете се за: 01:02 мин.

Националът на България за Купа "Дейвис" Пьотр Нестеров се класира за втория кръг на турнира по тенис на твърди кортове на открито в Ал Захра (Кувейт) с награден фонд 15 хиляди долара.

Поставеният под №5 Нестеров се справи без особени проблеми с участващия с "уайлд кард" представител на домакините Еса Кабазард с 6:0, 6:3, като взе 10 от първите 11 гейма в двубоя по пътя си съм успеха в 70-минутния двубой.

За 20-годишния българин това бе 11-а поредна победа в турнири на ITF в Кувейт, където спечели две поредни надпревари в Ал Захра в края на октомври и началото на ноември.

Авария на магистрален топлопровод е причина за спряното парно в няколко квартала на София
В Спартак Търнава очакват различен мач срещу Лудогорец в сравнение с гостуването в Разград