Арда
Снимка: Арда официален сайт
22:17, 11.07.2024
Чете се за: 01:02 мин.

Тимът на АРДА завърши 1:1 с косовския Дрита последната си контрола от лятната подготовка. Срещата се игра на стадиона в Симитли.

В 14-ата минута Тонислав Йорданов засече с глава центриране от дясно и откри резултата. Последваха още положения през първото полувреме, но до промяна на резултата не се стигна.
След почивката футболистите на Александър Тунчев продължиха да владеят инициативата и създадоха още няколко положения пред вратата на косоварите. Йорданов, Офор и Казаков имаха възможност да променят резултата, но не успяха да се разпишат.

В 80-ата минута Ветон Туша се озова в отлична позиция пред Петров и възстанови равенството, което се запази до края на мача. Това бе и последна среща в лятната подготовка.

Отборът се прибира утре в Кърджали, където ще продължи подготовката за началото на новото първенство.