Реал Мадрид надви Лас Палмас с голове на Хоселу и Брахим Диас

21:58, 27.09.2023
Реал Мадрид Браим Диас Родриго

Реал Мадрид победи Лас Палмас с 2:0 в мач от 7-ия кръг на Ла Лига. Брахим Диас и Хоселу се разписаха за успеха на "белия балет".

Възпитаниците на Карло Анчелоти бяха по-активни в преден план, в сравнение със своя опонент, но вратарят на гостите Алваро Вайес отрази изстрели на Хоселу и Начо Фернандес. Домакините все пак поведоха в резултата в добавеното време на първата част. Браим Диас даде аванс на "кралете" с красив удар в горния ляв ъгъл.

През второто полувреме домакините подпечатаха успеха си с втори гол на стадион "Сантяго Бернабеу" в Мадрид. Хоселу засече с глава центриране на Родриго.

Реал Мадрид заема втората позиция в класирането с актив от 18 точки. Лас Палмас остава на 17-ото място в подреждането с 5 пункта.

ГДБОП разби организирана престъпна група, отглеждала марихуана (СНИМКИ)