Румънски шофьор на лек автомобил е заловен край Варна с повече от 3 промила алкохол в кръвта, съобщиха от полицията в морския град.
При извършена проверка служители на управлението на полицията в Белослав са установили, че мъжът шофира, след като е консумирал значително количество алкохол. При проверката дрегерът е отчел 3,05 промила алкохол.
Мъжът е задържан за 24 часа, а по случая е образувано бързо производство.
Ще има ли воден режим в Плевен и Ловеч това лято? Властите вземат спешни мерки
Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк