Руското сопрано Анна Нетребко е в болница с COVID-19.
В профила си в Туитър оперната звезда съобщи, че е с положителна проба за коронавируса и се лекува от пневмония. Тя отбелязва, че в организма на съпруга ѝ са открити антитела. В началото на септември двамата откриха новия сезон на Болшой театър с "Дон Карлос".
Hello friends, I want to share with you that I have tested positive for COVID-19 and am currently in the hospital for medical treatment. I am doing well but also have COVID-related pneumonia, so I need medical supervision. 1/3
— Anna Netrebko (@AnnaNetrebko) September 17, 2020
Израелската офанзива в Газа: Великобритания и Португалия ще признаят палестинска държава
След украинската атака с дронове: „Роснефт“ призна, че не може да изнася петролни продукти
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?