Група руски дипломати и техните семейства бяха принудени да напуснат Северна Корея с ръчна дрезина.
Причина за необичайния избор на транспорт са строгите мерки срещу заразата, въведени от Пхенян, заради които бяха спрени част от транспортните услуги.
За да стигнат до границата с Русия дипломатите пътували 32 часа с влак и 2 часа с автобус от Пхенян. Честта да управлява дрезината се паднала на третия секретар на дипломатическата мисия.
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата