Руското посолство в София с критики към посолството на САЩ заради изказване на съветника по въпросите, свързани с върховенството на закона Джесика Ким.
Преди два дни тя нарече българските власти отговорни за корупцията в страната. От руското посолство заявяват, че острите бележки по тази чувствителна тема, особено преди избори, предизвикват съмнения.
И допълват - "...подобни менторски изявления, както винаги без конкретни доказателства, де факто хвърлят сянка както върху политически дейци, така и на функционерите на правосъдната система на Република България."
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите