Белгийският футболен клуб е Антверп поредната жертва на COVID-19 в световен мащаб.
Съперникът на Лудогорец в Лига Европа е констатирал четири положителни теста за коронавирус в представителния си тим, съобщава официалният сайт на клуба.
Имената на заразените футболисти не са оповестени, но изявлението допълва, че и хора от треньорския щаб също са с коронавирус. Всички заразени са под карантина и се чувстват добре.
На 22 октомври отборът на Антверп гостува в разград за двубоя си с Лудогорец на старта на груповата фаза на Лига Европа.
Това означава, че е твърде вероятно четиримата заразени футболисти да не вземат участие в двубоя, който е след точно 10 дни.
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?