Сблъсъци между привърженици на управляващи и опозиция след изборите в Черна гора.
Противници на президента Мило Джуканович, който спечели изборите, но вероятно няма да може да сформира кабинет, се събраха на протестно шествие в центъра на Подгорица.
Те обаче, се срещнали със симпатизанти на Демократическата партия на социалистите и се стигнало до размяна на остри реплики и удари.
Лидерът на най-голямата опозиционна партия призова своите привърженици да празнуват края на ерата Джуканович по домовете си, за да не се стига до нови сблъсъци.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"