Спокойно премина 54-та вечер на недоволство срещу правителството и главния прокурор в столицата.
Протестът вчера започна по-рано от обикновено пред сградата на Европейската комисия под надслов "Широко отворени очи". Около 21 ч. демонстрантите се отправиха на традиционното си шествие, което стигна до Орлов мост.
За пореден път пред Румънското посолство се събраха граждани, които не одобряват блокирането на възлови кръстовища от протестиращите. До момента те са внесли подписки в Прокуратурата, в СДВР и в Столичната голяма община.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг