Един е в тежко състояние
Седем младежи пострадаха при челна катастрофа между два автомобила по пътя между Русе и Червена вода. Четирима от тях, всичките на 18 години, са останали за наблюдение в болницата в Русе, единият от тях е в тежко състояние.

Инцидентът е станал около 1.30 часа малко преди село Червена вода. В колите са пътували общо 8 младежи. На място са били извикани екипи на спешната помощ и пожарната. Наложило се е огнеборците да асистират при изваждането на пострадалите.
Всички са били откарани в университетската болница "Канев". Единият от тях, който е в тежко състояние, е в реанимация, други двама са с мозъчно сътресение в неврохирургия за наблюдение, един е в хирургично отделение. Останалите са били освободени за домашно лечение.

Заради катастрофата пътят Русе - Червена вода беше затворен до 7.00 часа тази сутрин.
Водачите не са употребили алкохол или наркотици, са показали пробите. Пътят преди селото прави завой и една от вероятните причини може да е навлизане в отсрещната лента при ограничена видимост, както и превишена скорост.
Вижте повече в прякото включване на Теодор Стамболиев
Протест срещу скъп ток и вода в Силистра:Искат проверки и независима експертиза
„С цвете в ръка срещу репродуктивните проблеми“ - благотворителна инициатива във Варна
Предвестник на пролетта: Първите щъркели долетяха в село Слънчоглед край Джебел
Продължава евакуацията на българи от Близкия изток: Какви са следващите полети?
Конфликтът в Близкия изток се разраства: Експлозии в Техеран, Иран атакува Израел, ОАЕ и Бахрейн