Гръцката тенисистка Мария Сакари няма да играе отново този сезон поради контузия в рамото.
Гръцката тенисистка Мария Сакари няма да играе отново този сезон поради контузия в рамото.
„Последните няколко седмици бях фокусирана върху възстановяването си от контузията на рамото. За съжаление, поради това приключих сезона по-рано от планираното. Ще се върна по-силна. Благодаря за подкрепата. Ще се видим в Австралия“, написа Сакари в социалните мрежи.
Този сезон 29-годишната тенисистка стигна до финала на WTA 1000 турнира в Индиън Уелс, където загуби от полякинята Ига Швьонтек (4:6, 0:6).
Динко Динев отпадна на старта на тенис турнира от сериите Чалънджър в Пловдив
Бившата шампионка от Уимбълдън Маркета Вондроушова получи четиригодишно наказание
Правителството, синдикатите и бизнесът не се разбраха за осигуровките на държавните служители
СПЕЦИАЛНО: Схема за фалшиви гръцки шофьорски книжки работи от години в Кюстендилско