Младежите, които са на възраст между 15 и 17 години, са обвинени за хулигански действия, извършени с изключителна дързост и цинизъм
Софийският градски съд ще гледа мярката за неотклонение на тримата тийнейджъри, задържани за нападение над служител в столичен мол.
Преди седмица Софийският районен съд остави младежите, които са на възраст между 15 и 17 години, в ареста.
Те са обвинени за хулигански действия, извършени с изключителна дързост и цинизъм.
Максималният срок за задържане под стража е до два месеца, тъй като са непълнолетни.
На излизане от съдебната зала тогава родителите заявиха, че към децата им също е имало агресия.
На 24 ноември младежите нападнаха служител на сладкарница, който им направил забележка, че плюят върху клиентите.
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра