Симеон Славчев преди мача с Норвегия: Искам да се покажем като семейство

симеон славчев мача норвегия искам покажем семейство
21:02, 15.10.2018
Чете се за: 00:35 мин.
Национални отбори

Полузащитникът Симеон Славчев заяви, че в отбора мисълта за победа или равенство отстъпва на задачата да се запази положителното мислене сред феновете. Българските национали искат да повторят второто полувреме от мача с Кипър като един добър образец на задружно и колективно поведение.

България спечели с 2:1 срещу Кипър в събота и утре ще играе своята четвърта среща- гостуване на Норвегия в мач от група 3 на Лига С на новия турнир на УЕФА.

Националният отбор постигна три поредни победи за първи път от 16 години насам, но за халфа на азербайджанския Карабах най-важно е поведението на терена.

"Не сме си правили планове за точки, а да играем добре. Най-важно е поведението на отбора. Дано продължим добрата серия. Не сме по-спокойни, напрежението идва, но това не ни плаши, тъй като сме готови.

"Изцяло сме фокусирани да се покажем като семейство. Искам да натъртите на тази дума, защото тя е водещата в момента. Ще се радвам, ако нашите привълженици остават доволни и това наше поведение бъде оценено, завърши Славчев.

Още Национални отбори

Юношеският национален отбор на България U 16 спечели Турнира за развитие на УЕФА
14:47, 28.04.2024
Пътят към УЕФА Евро 2024 - епизод 8
20:30, 27.04.2024
Чете се за: 00:30 мин.
Юлиан Нагелсман: Важно е да се знае от всички, че ние се борим за титлата на Евро 2024
19:31, 25.04.2024
Чете се за: 02:05 мин.
Българските футболни национали до 16 г. победиха Армения във втория мач от турнира на УЕФА
Чете се за: 02:27 мин.
Българските национали по футбол до 16 г. стартираха с успех участието си на Турнира за развитие на УЕФА
14:39, 23.04.2024
Чете се за: 00:45 мин.