Славия представи отбора си за новия сезон и завърши предсезонната си подготовка с пет от пет победи

"Белите" победиха с 4:1 Спортист Своге в последната си приятелска среща.

Славия - Ботев Пловдив
Снимка: Startphoto.bg
21:11, 12.07.2024
Чете се за: 01:17 мин.

Славия победи с 4:1 Спортист Своге в последната си приятелска среща по време на лятната подготовка.

Резултатът на стадион "Александър Шаламанов" беше открит в 40-та минута след удар с глава на Владимир Николов и асистенция на Иван Минчев.

След почивката в игра влезе изцяло нов състав на "белите". В 74-та минута Венцислав Керчев покачи резултата на 2:0, а само три минути след това Тони Тасев се разписа за 3:0.

Васил Казълджиев реализира четвъртия гол във вратата на Спортист в 88-та минута, а Александър Бастунов от дузпа вкара почетното попадение за гостите секунди преди последния съдийски сигнал на срещата.

Преди началото на двубоя беше официалното представяне на отбора на столичани за новия сезон, състоящ се от 25 футболисти.

"Белите" записаха победи във всичките си пет проверки преди старта на шампионата в Първа лига.

В първия кръг от новата кампания отборът, воден от Златомир Загорчич, ще гостува на Крумовград. Срещата е на 19 юли от 21:00 часа.

Искра Михайлова: Няма конфликт Доган - Пеевски, насажда се конфликт между хората