Емил Виячки и Христо Попадийн се завръщат в групата на Славия за отложения двубой у дома срещу Лудогорец от петия кръг в Първа лига в събота.
Двамата защитници бяха наказани заради натрупани жълти картони и пропуснаха победата на "белите" с 2:1 след продължения срещу Спортист Своге в турнира за купата на България преди седмица.
Срещата между Славия и шампионите трябваше да се проведе през лятото, но беше отложена заради европейските мачове на разградчани.
Вратарят Светослав Вуцов, който игра за националния отбор на България в приятелския двубой с Люксембург миналата неделя, отново е на разположение на старши треньора Златомир Загорчич.
Състав на Славия за мача у дома срещу Лудогорец от петия кръг в Първа лига, който ще се проведе на 26 ноември (събота) от 15.00 часа:
Георги Петков, Светослав Вуцов, Людовик Соарес, Христо Попадийн, Ертан Томбак, Константин Чешмеджиев, Емил Виячки, Венцислав Керчев, Кемело Нгуена, Георги Вълчев, Ерол Дост, Иван Минчев, Кристиян Добрев, Емил Стоев, Дарко Тасевски, Галин Иванов, Тони Тасев, Ахмед Ахмедов.
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok
Отново тежък инцидент с воден атракцион край морето – 17-годишно момче е с опасност за живота
Близо 2000 загинали и над 10 000 ранени след земетресение във Венецуела
Жегата продължава: До 39° в Сандански и Русе, очаква се захлаждане през уикенда