Славия загуби от Университатя Крайова в последната си контрола в Банско

Славия Университатя Крайова
Снимка: ПФК Славия
12:42, 06.07.2023
Чете се за: 01:40 мин.

Славия загуби с 2:3 срещу Университатя Крайова в последния си приятелски мач от лагера в Банско.

В 13-ата минута Владимир Николов беше фаулиран в наказателното поле и реализира отсъдената дузпа, давайки аванс в полза на "белите".

Отборът от Крайова, който завърши на четвърто място в крайното класиране през миналия сезон, направи пълен обрат след попадения на Елвир Колич в 43-ата и на Мариан Данчу в 52-ата минута на двубоя.

Влезлият през второто полувреме Емил Стоев изравни след центриране на Денислав Александров в 64-ата минута.

Десет минути преди края на срещата румънците достигнаха до победен гол след точен удар на Атанас Трика.

Столичани имат две победи, равенство и поражение в контролните си мачове по време на лятната подготовка в Банско. На 8 юли Славия ще представи състава си за новия сезон с контролна среща с втория отбор на ЦСКА 1948 на стадион "Александър Шаламанов". По-късно днес воденият от Хосе Мария Бакеро тим се завръща в София.

Мария Габриел посрещна Зеленски при кацането му в София (СНИМКИ)
Спор в парламента: НС ускори процеса по подмяна на оръжия и боеприпаси