Четирима неправоспособни, един пиян и един дрогиран шофьор бяха заловени от полицията в област Велико Търново при специализирана акция снощи.
В град Дебелец 17-годишен мотоциклетист удари патрулка в опит да избяга от проверка.
Акцията установи и поредната незаконна гонка, този път на главния път София - Варна, която завърши със сбиване между двамата шофьори.
От "Пътна полиция" съобщиха, че от началото на мащабната акция срещу пияни и дрогирани шофьори на ден най-малко трима са хванатите в сериозни нарушения. От 7 юли до сега там 14 са заловени да шофират в нетрезво състояние, 8 дрогирани, а 11 неправоспособни.
Още за работата на пътните полицаи тази нощ вижте във включването на Мирела Дончева.
Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube: https://go.bnt.bg/youtube
С 12,33% избирателна активност приключиха изборите за кмет на столичния район "Средец"
Делфин избра рибарското пристанище “Ченгене скеле” край Бургас за свой дом (ВИДЕО)
Километрично задръстване по АМ "Тракия" в посока Пловдив заради продължаващите ремонти (СНИМКИ)
МВР удари "Калашниците": КПП-та в Ботунец, обиски и арести в цяла София (ОБЗОР)
Путин и Тръмп са разговаряли по телефона, американски пратеници скоро ще са в Москва
Сблъсъци и сълзотворен газ в Женева: Хиляди демонстранти против срещата на Г-7 (СНИМКИ)