Стабилно е състоянието на двамата работници, които бяха настанени в болницата в Казанлък след взрива в склад на "Арсенал" в Мъглиж.
Те са под постоянно лекарско наблюдение и предстои в следващите дни да бъдат изписани.
Шестима работници бяха ранени вчера при експлозия с капсул детонари в оръжейницата. Целият склад е разрушен до основи. Нанесени са и значителни материални щети по другите сгради.
Основната версията, по която работи следствието, е че взривът е причинен умишлено. Два месеца е срокът за разследване. А работниците са пуснати в принудителен отпуск до понеделник.
20-годишен предизвика катастрофа с три коли в Разград, преминал на червен светофар
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра