Словения добави България, Румъния, Бахамските острови, Индия и пет испански административни единици в своя червен списък от страни.
От тях след пристигането си словенските граждани са задължени да излязат в задължителна двуседмична карантина поради коронавируса, съобщава словенската агенция СТА.
Испания, Белгия, Австралия, Мароко, Андора и Канада бяха премахнати от зеления списък на безопасните страни и поставени в жълтия.
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?