Спартак Варна се класира за 1/8-финалите на турнира за Купата на България

спартак варна класира финалите турнира купата българия
Снимка: ФК Спартак Варна
16:09, 16.11.2022
Чете се за: 00:57 мин.

Отборът на Спартак Варна се класира за 1/8-финалите на турнира за Купата на България след победа с 2:0 над Струмска слава като гост.

Срещата от 1/16-финалите за националния трофей се игра на Градския стадион в Радомир. Точен за "соколите" в 25-ата минута бе Божидар Васев, а Родни Антуи удвои преднината на варненци в 53-ата минута.

Така в следващия етап на надпреварата Спартак Варна ще приеме победителя от двубоя Чавдар Етрополе - Пирин Благоевград в неделя, 27 ноември, от 13.30 на стадион "Спартак" в морската ни столица.

Терзийска спечели българския дуел със Спасова на старта на тенис турнир в Ираклион
Георги Стоянов открива участието на България на световното по бокс за младежи в Испания