ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Станислав Генчев: Въпросът бе кога ще вкараме първия гол и след това всичко си дойде на мястото

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 01:37 мин.
Спорт

Старши треньорът на Левски подчерта, че неговите играчи трябваше да вкарат много повече голове от двата на Преслав Бачев и Мустафа Сангаре. 

Станислав Генчев
Снимка: startphoto.bg Снимка: startphoto.bg
Слушай новината
00:00
00:00

Старши треньорът Станислав Генчев е доволен, че Левски спечели срещу Пирин с добра игра и продължава напред в турнира за Купата на България. Старши треньорът на "сините" обаче подчерта, че неговите играчи трябваше да вкарат много повече голове от двата на Преслав Бачев и Мустафа Сангаре.

"Причината да играем продължения е броят на изпуснати положения. Въпросът бе кога ще вкараме първия гол и след това всичко си дойде на мястото. Доволен съм от футболистите, наложиха добър ритъм на игра, притискахме Пирин и създадохме много продължения. Не ни си искаше да се стига до тях, но важното е, че спечелихме с добра игра и продължаваме напред", каза той в интервю.

"Основният ни проблем е реализирането на положения, но ще дойде време, когато ще го правим. По-трудно е да ги създаваш. Днес още през първото полувреме трябваше да водим с три гола", разкри специалистът.

"Доволен съм. Бях сигурен, че ще имаме още по-голямо превъзходство през второто полувреме, защото чисто физически сме по-добре от тях. Не натиснахме хаотично, а следвахме планът ни. Можеше и в последната минута да вкараме, но съм доволен, че продължаваме напред с добра игра", завърши старши треньорът на ПФК Левски.

Свързани статии:

Левски преодоля Пирин за Купата на България след продължения
Левски преодоля Пирин за Купата на България след продължения
"Сините" се нуждаеха от двуцифрен брой точни удари, за да се...
Чете се за: 03:15 мин.

Последвайте ни

Гледайте НА ЖИВО спорт безплатно на:

ТОП 24

Най-четени

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?