Гимнастичката изпраща успешно европейско първенство.
Стилияна Николова призна, че европейското първенство по художествена гимнастика в Будапеща е паметно за нея и нейния екип.
Гимнастичката спечели сребро във финала на обръч, завърши четвърта на лента и пета на топка в последния ден на шампионата.
"Доволна съм от днешното ми представяне. На обръч бях малко по-предпазлива и не успя да изпълня всичко в него. Доволна съм от съчетанието на топка. На лента се изкефих на съчетанието и ми хареса как го изпълних. Бях си поставила за цел да си изиграя съчетанията без груби грешки и по възможно най-добрия начин. Най-доволна съм от лентата", сподели тя в специално интервю за БНТ.
Медалистката изпраща успешно европейско първенство.
"Много съм щастлива от това състезание. Ще ми остане в сърцето завинаги. Предстои много кратка почивка и то активна. Започваме много здрава подготовка за Олимпийските игри в Париж. Надявам се там да съм спокойна и да изиграя съчетанията си по най-добрия начин. Очаквайте нещо ново за Олимпиадата във външния вид", допълни състезателката.
Можете да гледате цялото интервю във видеото.
Гледайте поредицата "Истории от Олимпийските игри" всяка неделя от 13:15 ч. по БНТ 1
Специални матраци ще осигуряват по-добър сън на спортистите на Зимните олимпийски игри
Проверките на НАП и КЗП: Начинът на връщане на ресто е сред най-честите сигнали за нарушения
БНБ няма да възстановява стойността на надраскани и повредени банкноти