На 8 юли, от 13.00 часа Столичната община ще раздава безплатно минерална вода във връзка с високите летни температури.
Минералната вода ще се раздава на три пункта - на площад „Св.Неделя“, до НДК (пилони) и в подлеза на Софийски университет „Св. Климент Охридски“ до изчерпване на количествата.
През днешния ден също бе раздавана вода, като дейностите са организирани от направление „Социални дейности и интеграция на хора с увреждания“ и дирекция „Аварийно помощ и превенция“.
Ще има ли воден режим в Плевен и Ловеч това лято? Властите вземат спешни мерки
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата
Аферата "Баба Алино": Само един човек от задържаните 25 души остава в ареста