Отборът на Пирин (Благоевград) гостува утре от 15.00 ч. на Локомотив (Пловдив) в отложен мач от 3-ия кръг на първенството.
Мениджърът на "орлетата" Уорън Фийни не може да разчита на Светослав Дяков, който е със счупена скула на лицето и в сряда ще бъде опериран в София.
"Светослав Дяков е със счупена скула на лицето. Предстои му операция. Надявам се, че интервенцията ще мине успешно. Пожелаваме му бързо възстановяване. Той е ключов футболист за нашия отбор и го очакваме скоро на линия", заяви Фийни.
Благоевградчани са в серия от четири официални мача без поражение преди визитата в Пловдив. След победата срещу Ботев (Враца) в миналия кръг Пирин заема 11-о място в класирането с актив от 8 точки. Локомотив има същия актив, като е 12-и в подреждането, отстъпвайки по голова разлика. "Смърфовете" завършиха наравно 0:0 с Арда в миналия кръг.