Тежка загуба за ЦСКА в последната контрола в Австрия

ЦСКА
Снимка: ПФК ЦСКА
19:29, 27.06.2022

ЦСКА загуби последната си контрола в Австрия. Възпитаниците на Саша Илич отстъпиха на Сепси с 0:4.

Румънците поведоха още в 4-ата минута. Вратарят на "армейците" Димитър Евтимов напусна наказателното си поле, за да пресече дълъг пас. Топката обаче попадна в краката Козмин Матей, който я изпрати в противниковата врата.

След още четири минути игра, символичните гости отбелязаха нов гол. Бранислав Нинай засече с глава центриране от корнер в наказателното поле.

В края на първата част футболистите в зелено се възползваха от нова грешка в отбраната на столичани. Козмин Матей удвои головата си сметка в двубоя с удар от вътрешността на наказателното поле.

През второто полувреме последваха промени в съставите на двата отбора. "Червените" създаваха по-опасни положения в преден план, но вместо това румънците стигнаха до пореден гол. Ново неразбирателство в защитата на софийския тим позволи на Каталин Головца да оформи крайния резултат.

Новото попълнение на отбора Брадли де Нойер дебютира, след като се появи от резервната скамейка.

ЦСКА трябваше да играе контрола с Ференцварош, но по взаимно съгласие на двата клуба, проверката бе отменена.