Бъдещето на "Левски" остава неясно след днешната среща между ръководството и привържениците, на която присъства и Константин Папазов.
Треньорът на баскетболния отбор на "сините" отказа да внесе яснота относно очакваното придобиване на акциите на клуба от Васил Божков, но изрази оптимизъм, че Левски ще се справи с финансовата криза.
Тити Папазов - треньор на баскетболния отбор на "Левски": Ето, вижте. Колкото добре свети слънцето, толкова добре ще бъде "Левски". Няма никакво значение къде са акциите. Трябва да имаме търпение и да се случат нещата, както трябва и както вярваме, че може би ще бъде за добре. Имам уважение към хората, с които бяхме заедно. Приехме една позиция и тя трябва да се спазва.