Носителят на Купата на България по волейбол Хебър (Пазарджик) не успя да защити трофея си за Суперкупата от изминалия сезон, след като отстъпи на шампиона в НВЛ Нефтохимик 2010 (Бургас) с 0:3 гейма в столичната зала "Христо Ботев".
"Имахме своите шансове в първия и втория гейм, но ги пропиляхме. Затова резултатът е закономерен. Надявам се, че този резултат няма да повлияе на амбициите ни. Сега трябва да се готвим за много тежък турнир за попадане в първата осмица и чак след това ще стане ясно дали можем да се борим за титлата", заяви капитанът на Хебър Тодор Алексиев.
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Аферата "Баба Алино": Само един човек от задържаните 25 души остава в ареста