Треньорът на Крумовград: Контролирахме срещата с Левски

Неманя Миланович похвали играчите си след равенството със "сините"

Неманя Миланович
Снимка: startphoto.bg
22:33, 18.09.2023
Чете се за: 01:05 мин.

Треньорът на Крумовград Неманя Миланович поздрави своите футболисти за играта и спечелената точка срещу Левски. Двата отбора завършиха наравно 2:2 в мач от деветия кръг на Първа лига.

„Мисля, че отворихме мача и контролирахме срещата. Можехме и да победим. Загубихме концентрация на статично положение, където Левски ни изравни. Второто полувреме играхме много добре и агресивно", коментира специалистът.

Играхме играч за играч и имахме своите шансове. Честитя тази точка на момчетата. Искам да ги поздравя за характера, който показаха пред първото полувреме“, каза още Миланович.

Илхан Кючюк: Разпространяват се митове, които целят да спрат София и Букурещ от влизане в Шенген
Николай Костов: През втората част футболистите играеха без емоция, не знам защо