И днес колеги на пенсионирания проф. Тодор Кантарджиев излязоха пред Националния център по заразни и паразитни болести, за да изразят несъгласието си с решението на Министерството на здравеопазването.
Главният счетоводител на центъра каза пред БНТ, че проф. Кантарджиев освен прекрасен човек, е много добър администратор.
Колегите на проф. Кантарджиев настояват решението да бъде преразгледано и той да бъде възстановен на поста.
В подкрепа на проф. Кантарджиев: Центърът по заразни и паразитни болести с отворено писмо до Радев
Двете деца, пострадали в катастрофа в Горна Оряховица, вече са извън реанимация
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата