Повечето висши учебни заведения ще възстановят лекциите в учебните зали поетапно.
Така ще спазят заповедта на министъра на здравеопазването, която дава възможност за присъствени занятия от 21 февруари и без задължителния до момента зелен сертификат, но при условие, че капацитетът на учебните зали и на групите е наполовина.
Още по темата вижте в прякото включване на Деница Торньова.
Литийно шествие с мощите на св. Йоан Кръстител тръгна от Созопол и стигна до остров Св. Иван
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?