Председателката на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен осъди днешните вандалски прояви срещу представителството на ЕК в София.
"Възмутителни сцени в София, където бе извършена вандалска проява срещу нашия офис на ЕС. В Европа упражняваме правото на мирен протест. Насилието и вандалщината никога не са правилният отговор", написа Фон дер Лайен в профила си в "Екс".
Шестима души бяха задържани, а 10 полицаи пострадаха вследствие на ескалацията на напрежението по време на протеста, организиран от партия „Възраждане".
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?