В Северна Корея пренебрегнаха пандемията и проведоха мащабен военен парад в столицата Пхенян. Участниците не носеха маски.
Севернокорейският лидер Ким Чен Ун подчерта, че до този момент нито един човек в страната му не се е разболял от коронавирусната инфекция. Той пожела здраве на всички по света, които страдат от COVID-19. Северна Корея ще продължи да подсилва армията си, парадът показва нейната военна мощ, обяви Ким.
Парадът в Пхенян е част от тържествата по случай 75-ата годишнина от основаването на управляващата Корейска работническа партия.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите